Nowe miejsce pracy

Strefa Dobry Start Katowice

Czas płynie bardzo szybko. Nie ważne gdzie jestem czy w górach czy w pracy. Ostatnimi czasy góry poszły trochę w odstawkę. Za to pracy przybyło i to znacznie. Mój a właściwie nasz pomysł na 2017 rok to otwarcie nowego miejsca, gdzie będziemy szkolić, prowadzić warsztaty i udzielać konsultacji w zakresie e-marketingu, a zarazem wynajmować sale szkoleniowe i gabinety wszystkim chętnym. Po miesiącu pracy można powiedzieć, że Strefa Dobry Start już działa.

Mamy do dyspozycji dwie sale szkoleniowe, wyposażone w stoły, krzesła, poduszki, koce, rzutniki, ekrany, flipcharty itd., czyli wszystko co potrzeba aby przeprowadzić udane warsztaty lub szkolenia dla 8 – 12 osób. Dodatkowo posiadamy dwa gabinety odpowiednie na coachingi, rozmowy rekrutacyjne czy mediacje.

Obecnie organizuję i prowadzę szkolenia dla firm, marketingowe, warsztaty rozwojowe oraz szkolenia osób bezrobotnych. Od dwóch lat jestem doradcą zawodowym i prowadzę indywidualne sesje doradztwa i coachingu kariery. W strefie znajduje się również biuro trzech projektów unijnych, do których prowadzę rekrutację. Są to projekty dla osób bezrobotnych i nieuczących się z terenu woj. śląskiego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.